Skip to content. | Skip to navigation

Personal tools
Skip to content. Search FAQ Help About us

European Network - Latvia

OSHA Network

Select your language:

You are here: Home News news cija

cija

 Ziņas un pasākumi

 

Izstādi “Drošam darbam 2004” šogad apmeklēja rekordliels apmeklētāju skaits
 

Izstādē “Drošam darbam 2004” piedalījās 34 dalībnieki, kas ir par 8 dalībniekiem vairāk nekā iepriekšējā gadā. Izstādē ar saviem stendiem šogad piedalījās arī Labklājības ministrija kopā ar Valsts darba inspekciju, Latvijas Darba devēju konfederācija un Latvijas Celtnieku arodbiedrība. Kopīgais izstādes “Drošam darbam 2004” apmeklētāju skaits šogad sasniedza 7400, kas ir par 15,6 % jeb 1000 apmeklētājiem vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Izstādes ietvaros tika rīkoti arī divi semināri “Darba drošība un darbs ar azbestu” un “Drošs darbs būvniecībā”. Atšķirībā no pagājušā gada, šoreiz semināros bez kompetentiem Latvijas ekspertiem ar savām prezentācijām uzstājās arī ārvalstu eksperti no vairākām Eiropas valstīm. Seminārus kopā noklausījās 100 dalībnieku. Semināra dalībnieki tika informēti par Latvijas darba aizsardzības likumdošanas prasībām darbā ar azbestu un veicot būvdarbus, galvenajām veselības problēmām un riskiem, kas pastāv minētajos darbos, kā arī par Eiropas Savienības pieredzi šo jautājumu risināšanā.

Seminārā ar savām prezentācijām uzstājās pārstāvji no Labklājības ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Starptautiskās darba organizācijas u.c.

Izstādes “Drošam darbam 2004” ietvaros Labklājības ministrijas un Valsts darba inspekcijas stendā tika rīkota izstādes dalībnieku aptauja un anketēšana par vispārēju darba aizsardzības situāciju savos uzņēmumos. Kopumā tika aptaujāti 133 izstādes apmeklētāji /aptaujas rezultāti /.

 

Atpakaļ