Skip to content. | Skip to navigation

Personal tools
Skip to content. Search FAQ Help About us

European Network - Latvia

OSHA Network

Select your language:

You are here: Home News news cija

cija

 Ziņas un pasākumi

 

16.10.2003.

Eiropas Nedēļas 2003 ietvaros – konference “Bīstamās vielas – strādā uzmanīgi!”

Rīt, 17. oktobrī, plkst. 10.00 Rīgā (viesnīcā “Rolands”, Kaļķu ielā 3a) sāksies konference “Bīstamās vielas – strādā uzmanīgi!”, kura tiek organizēta Eiropas Nedēļas 2003 ietvaros.

Konferences dalībniekiem būs iespēja dzirdēt Vides, Veselības un Labklājības ministriju, kā arī Valsts darba inspekcijas, Darba vides un veselības institūta un Baltijas vides foruma pārstāvju prezentācijas.

Galvenā konferences auditorija – darba devēji – tiks iepazīstināti ar ķīmisko vielu un produktu marķēšanu un klasifikāciju, lietošanas ierobežojumiem un darba aizsardzības prasībām, kā arī tiks informēti par biežāk novērotajām problēmām darbā ar ķīmiskajām vielām un sistemātiskiem paņēmieniem to risināšanai.

Konferences dienā, 17. oktobrī, plkst. 11.10 žurnālisti tiek aicināti uz preses konferenci (viesnīcā “Rolands”, Kaļķu ielā 3a). Tās laikā būs iespēja iegūt informāciju par Eiropas Nedēļas 2003 norisi un situāciju darbā ar bīstamajām vielām Latvijā, dzirdēt kampaņas organizētāju viedokli un nākotnes ieceres, kā arī varēsiet saņemt virkni dažādu informatīvo materiālu, kas attiecas uz darbu ar bīstamajām vielām.

Atgādinām, ka Eiropas Nedēļa drošībai un veselībai darbā Latvijā norisinās pirmoreiz, un vieni no tās mērķiem ir sekmēt to nodarbināto skaita samazināšanos, kas cieš no veselības problēmām, kuras izraisījusi pakļautība bīstamajām vielām darbā, un veicināt izpratni par bīstamo vielu riskiem un informēt lietotājus par drošu darbu ar tām.

Šīs kampaņas iniciatore ir Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra, savukārt Latvijā to organizē tās nacionālais kontaktpunkts – Valsts darba inspekcija.

Plašāku informāciju par Eiropas Nedēļas 2003 aktivitātēm var iegūt, zvanot Dacei Avenai, Valsts darba inspekcijas Sabiedrisko attiecību sektora vadītājai, tel. 7021748, mob. tel. 9110260.

 

Konferences "Bīstamās vielas - strādā uzmanīgi!" prezentācijas


 

Atpakaļ