Pārlekt uz saturu. | Pārlekt uz navigāciju

DDVA tīkls

Izvēlēties valodu:

Jūs atrodaties šeit: Sākums Labā Prakse Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra

Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra

 Labā prakse

 

Darba aizsardzības motivācijas veicināšana - Latvijas Dzelzceļa konkurss

Laika posmā no 2005.gada 1.jūlija līdz 31.decembrim VAS "Latvijas dzelzceļš" darba aizsardzības motivācijas veicināšanas nolūkos saviem darbiniekiem rīkoja konkursu „Dzelzceļa labākā struktūrapakšvienība darba aizsardzībā un tehniskajā uzraudzībā”.

Konkursa rīkotāji - uzņēmuma administrācija, Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrība un Latvijas Dzelzceļnieku biedrība.

Konkursa uzdevums - darba aizsardzības organizēšanas sistēmas efektivitātes, darba vides iekšējās uzraudzības veikšanas kvalitātes un darbinieku uzticības personu darba aktivitātes paaugstināšana.

Konkursa četras nominācijas - labākā struktūrapakšvienība, labākais darba aizsardzības speciālists, labākā darbinieku uzticības persona, labākais darba vadītājs.

Konkursa rezultātu novērtēšanai bija norīkota komisija no Latvijas dzelzceļa Tehniskās inspekcijas kompetentiem speciālistiem, Latvijas Dzelzceļnieku un satiksmes nozares arodbiedrības un Latvijas Dzelzceļnieku biedrības pārstāvjiem.

Struktūrvienības novērtēšana tika veikta pēc 5 ballu sistēmas pamatojoties uz izstrādātas novērtējuma lapas audita darba aizsardzības, elektrodrošības un iekārtu, t.sk. bīstamo, tehniskās uzraudzības jautājumiem.

Konkursā piedalījās uzņēmuma 11 struktūrvienības un struktūrapakšvienības. Ir jāatzīmē, ka rīkotais konkurss bija uzņemts ar entuziasmu, vadītāji un darbinieki nopietni gatavojas un bija jūtams, ka visi tiešām ir ieinteresēti darba vides uzlabošanā.

 

Atpakaļ