Pārlekt uz saturu. | Pārlekt uz navigāciju

DDVA tīkls

Izvēlēties valodu:

Jūs atrodaties šeit: Sākums

Eiropas darba drošības un veselības aizsardzības aģentūra

Laipni lūdzam Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras nacionālā kontaktpunkta mājas lapā!

Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru ir izveidojusi Eiropas Savienība, lai nodrošinātu sabiedrību ar informāciju par darba drošību un veselības aizsardzību.

Kontaktpunkta darbību Latvijā nodrošina Valsts darba inspekcija, savukārt informācijas apriti organizē Informācijas padome, kurā ietilpst darba drošības un nodarbināto veselības aizsardzības jomās kompetenti pārstāvji no Labklājības ministrijas, Valsts darba inspekcijas, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības, Latvijas Darba devēju konfederācijas, kā arī Darba drošības un vides veselības institūtā.

Viens no kontaktpunkta darbības virzieniem ir interneta mājas lapas veidošana, kurā ir iegūstama visplašākā informācija par darba drošību un veselības aizsardzību Latvijā. Interesentiem ir iespējams iepazīties ar ziņām par jaunumiem likumdošanā, plānotiem pasākumiem, tiesību aktiem, publikācijām un statistikas datiem, kas raksturo situāciju valstī darba drošības jomā.

Navigācijas sistēma ļauj piekļūt informatīvajiem resursiem gan caur 13 galvenajām sadaļām lapas kreisajā malā, gan izmantojot meklēšanas funkciju. Savukārt labajā malā ir pieejamas saites uz Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūru, uz visiem tās nacionālajiem kontaktpunktiem, kā arī citām līdzīgām organizācijām.

Tā kā mums ir svarīgas klientu vēlmes, būsim pateicīgi saņemt jūsu komentārus un ieteikumus, kas turpmāk palīdzētu uzlabot mājas lapu.

Pateicamies par lapas apmeklējumu.