Pārlekt uz saturu. | Pārlekt uz navigāciju

DDVA tīkls

Izvēlēties valodu:

Jūs atrodaties šeit: Sākums Ziņas

Ziņas

LBAS aicina uz piemiņas svētbrīdi darba vietās savainotajiem un bojā gājušiem darbiniekiem (27.04.2007)

27. aprīlī plkst. 14.00 Sv. Jaunās Ģertrūdes baznīcā, Rīgā, Brīvības ielā 119, notiks Piemiņas svētbrīdis, kas veltīts darba vietās savainotiem un bojā gājušajiem darbiniekiem. To organizē Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība sadarbībā ar Sv. Jaunās Ģertrūdes baznīcas draudzi. Svētbrīdi vadīs mācītājs Jānis Ginters, un pie ērģelēm būs Aivars Kalējs.

Darba inspekcija aicina atzīmēt Vispasaules darba drošības un veselības dienu (26.04.2007)

Valsts darba inspekcija (VDI) 28. aprīlī aicina atzīmēt ikgadējo Vispasaules darba drošības un veselības dienu, kuru kopš 2003. gada, organizē Starptautiskā darba organizācija (SDO). Vispasaules darba drošības un veselības dienas mērķis ir, aktualizējot efektīvu preventīvo darba aizsardzības pasākumu nozīmi, novērst nelaimes gadījumus un samazināt arodsaslimstību skaitu darba vietās.

Beļģijas – Latvijas biznesa līderu forums: ”Kā gūt panākumus ES tirgū?” (24.04.2007)

Šā gada 24.aprīlī LDDK sadarbībā ar Beļģijas Uzņēmumu federāciju organizē Latvijas-Beļģijas uzņēmēju forumu, kas notiks Rīgas Ekonomikas augstskolā, Rīgā Strēlnieku ielā 4a (Sorosa zāle). Foruma sākums plkst. 14:00. Uzņēmēju forumu ar savu klātbūtni pagodinās Latvijas Valsts prezidente
V. Vīķe – Freiberga un Beļģijas karalis Alberts.

Izdots jaunais „Darba aizsardzības ziņas” numurs (20.04.2007)

To iespējams izlasīt šeit 

Tiek uzsākta acu veselības kampaņa "Atpūtini acis!" (12.04.2007)

Līdz ar pavasara iestāšanos tiek uzsākta acu veselības kampaņa biroju darbiniekiem "Atpūtini acis!". Kampaņas atklāšana notiks rīt, 12.aprīlī plkst. 14.00 GE Money birojā, Rīgā, G.Astras ielā 8b. Kampaņa ilgs divus mēnešus, un tās ietvaros darba devēji tiek aicināti pieteikt bezmaksas speciālistu vizīti savā uzņēmumā, kuri izglītos darbiniekus, kā rūpēties par savām acīm, kā arī noteiks, vai birojā ir darbam draudzīga vide.

Precizē darba aizsardzības prasības (22.03.2007)

Šodien, 22.martā, Valsts sekretāru sanāksmē izsludināti Labklājības ministrijas (LM) izstrādātie grozījumi Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka darba aizsardzības prasības, lietojot darba aprīkojumu un strādājot augstumā.